OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
    Zachęcamy, by pierwszy piątek był dla nas kolejnym impulsem
    do pojednania się z Bogiem w sakramencie pokuty i pojednania. Możliwość spowiedzi od 17:30.
    W tym dniu po Mszy zmiana tajemnic różańca i możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja.
    Po wieczornej Mszy św. w sobotę – nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.
  1. W minioną niedzielę przy okazji poświęcenia pojazdów zebraliśmy
    i przekazaliśmy dla polskich misjonarzy na środki transportu 2 tys. złotych. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  2. W ubiegły czwartek gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów udających się na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w serdecznie przyjęcie pątników.
    Szczególne podziękowania kierujemy do Strażaków, oraz do rodzin i pracowników Schroniska Szkolnego oraz szkół, które przygotowały noclegi dla pielgrzymów.
  1. Otrzymaliśmy z wydawnictwa Agape wiele egzemplarzy czasopisma Miłujcie się! Bezpłatne gazety można wziąć wychodząc z kościoła.
  1. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzymy wiele radości, słonecznej pogody i coraz piękniejszej relacji z Jezusem
    i naszymi świętymi patronami.

• IP: 3.137.218.230

piątek, 19 kwiecień 2024 16:43