25 NIEDZIELA ROKU - 22 września 2019 r.
1. Komunikat Kurii Metropolitalnej:
Papież Franciszek będzie sprawował Mszę św. na Placu Świętego Piotra w Rzymie z okazji 105. Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy w niedzielę 29 września. Ojciec Święty prosi wszystkich wiernych, by włączyli się w te obchody odbywające się pod hasłem: ”Nie chodzi tylko o migrantów”. Tego dnia Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga odprawi Mszę Świętą w intencji migrantów i uchodźców o godzinie 12.30 w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Bielicach k. Pyrzyc.
2. W sobotę, 28 września, o godzinie 15.00 w ramach Międzynarodowej Akcji Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata w wielu miastach na wszystkich kontynentach naszego globu będzie miała miejsce modlitwa między innymi w intencji pokoju na świecie. Koronka do Bożego Miłosierdzia będzie odmawiana również w naszej parafii: przy krzyżu w Recławiu, oraz przy krzyżu obok Kolegiaty – piątek godzina 15.00.
3. Spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do I Spowiedzi i I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.15.
4. Intencje Mszy św. nawet z wyprzedzeniem rocznym, można zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej, która otwarta jest w dni powszednie od 19.00 – 19.30.

• IP: 3.144.109.5

sobota, 20 kwiecień 2024 00:29