27 NIEDZIELA ROKU - 6.10.2018 r.
1. Komunikat Kurii Metropolitalnej:
W bieżącym roku będziemy przeżywać pierwszą rocznicę Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbyła się 13 października ubiegłego roku, w Bazylice pw. św Jana Chrzciciela w Szczecinie. Koronacja ta była wotum za 100. rocznicę odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny. Obchody tej rocznicy, podczas której Matce Bożej zostanie ofiarowana złota róża, odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 w Bazylice pw. św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Uroczystej Mszy św. przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo, metropolita Częstochowski.
2. Nabożeństwa Różańcowe codziennie, również w niedzielę o godzinie 17.30.
Dzieci klas III i uczniów Szkoły Podstawowej zapraszamy na nabożeństwo różańcowe we wtorek i czwartek do kościoła pw. św. Stanisława o godzinie 16.30.
3. Jutro przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Msza św. o godzinie 18.00 sprawowana będzie w intencji członków Żywego Różańca w naszej parafii, dlatego szczególniej zapraszam ich na tą Mszę św. Osoby, które chciałyby się włączyć do tej szczególnej modlitwy proszę o zgłoszenie się po Mszy św. do zakrystii, będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów - istotnym zobowiązaniem jest odmówienie 1 dziesiątka różańca z 20 tajemnic różańcowych.
4. Organizuje się chór męski przy Kolegiacie Wolińskiej, wstępne spotkanie z dyrygentem panem Józefem Romanowskim w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 i 12.15.

• IP: 100.24.20.141

czwartek, 28 marzec 2024 23:25