4 NIEDZIELA ROKU – 02.02.2020 r.
1. Msze św. w dni powszednie o godzinie 17.00, pół godziny przed Mszą świętą możliwość spowiedzi.
2. Dzisiaj o godzinie 12.15 Msza św. dziękczynna w 30 rocznicę urodzin ks. Piotra Sobczyńskiego.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca, w czwartek o godzinie 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele pw. św. Stanisława, a w piątek zmiana tajemnic różańcowych po wieczornej Mszy św.
4. Msza św. w intencji Sybiraków w naszej parafii zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, 9 lutego, o godzinie 11.00, zapraszamy szczególnie rodziny, które doświadczyły tej gehenny Polaków, aby zmarłym wypraszać Boże Miłosierdzie, a żyjącym potrzebne łaski - szczególnie łaskę zdrowia.
5. Msza św. w intencji tragicznie zmarłych państwa Haliny i Marka Wilczyńskich miesiąc po śmierci, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godzinie 12.15. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
6. W tym roku w kościele w Polsce szczególnie rozważamy Eucharystię, która jest wielką tajemnicą wiary dającą życie i dlatego tygodnik „Źródło” wydał numer specjalny dotyczący Eucharystii, można go nabyć w systemie samoobsługowym w cenie 5 złotych, egzemplarze leżą ma stoliku z tygodnikiem „Niedziela”.

• IP: 44.204.65.189

czwartek, 28 marzec 2024 11:36