Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 Boże Narodzenie już blisko. Dzisiaj ostatnia niedziela adwentowego oczekiwania. W tę niedzielę czcimy Maryję, przez którą Zbawiciel stał się człowiekiem. Spełniły się zapowiedzi proroków, gdy Służebnica Pańska przyjęła Słowo przedwieczne, które w Niej stało się Ciałem. Uczymy się także wiary od Józefa, który w każdej sytuacji potrafi powiedzieć Bogu "tak" i przez to staje się świadkiem spełniających się mesjańskich nadziei. Chrystus przychodzi także dzisiaj do nas w tej Eucharystii, przyjmijmy z wiarą Jego słowo i Jego Ciało, przygotujmy nasze serce na przyjście Syna Bożego, Potomka Dawida, Syna Maryi i naszego brata.

Przez usta Izajasza Bóg zapowiada przyjście Mesjasza. To proroctwo wypełniło się wtedy, gdy Maryja, pokorna Służebnica Pańska, przyjęła dar macierzyństwa. Tak spełniła się tajemnica zbawienia, którą Bóg objawił w Piśmie Świętym. Tak spełniają się wszystkie obietnice, jakie Bóg dał także i dla nas.

Znajdźmy przestrzeń aby przygotować najpierw nasze serca a następnie domostwa do tego wielkiego święta, aby godnie przyjąć nadchodzącego Emmanuela.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

2.png7.png5.png6.png2.png0.png2.png
Dzisiaj254
Wczoraj1697
Tydzień3574
Miesiąc25872
Razem2756202

Visitor Info

  • IP: 44.211.26.178
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

4
Online

środa, 19 czerwiec 2024 04:38

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających