Sakrament pokuty i pojednania sprawowany jest w naszej parafii:

 

w dni powszednie:

pół godziny przed Mszą Świętą

(kościół św. Stanisława BM)

 

w Niedzielę i święta:

w czasie każdej Mszy świętej.