25. marca w środę obchodzimy DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA. Zachęcamy do włączenia się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Która jest modlitwą wstawienniczą polegającą na duchowej opiece przez 9 miesięcy nieznanego poczętego dziecka, którego życie jest z różnych powodów zagrożone. Polega na odmawianiu dziesiątka różańca świętego przez 9 miesięcy oraz specjalnej modlitwie w intencji dziecka i jego rodziców. Duchową Adopcję może podjąć każdy: osoby świeckie, kobiety, mężczyźni, osoby chore, dzieci pod opieką rodziców, każdy dla kogo ten temat nie jest obojętny.

W naszej parafii w środę, 25 marca 2015 o godzinie 17:00,  podczas Mszy Świętej której będzie można złożyć uroczyste przyrzeczenie, które włączy nas w tą piękną inicjatywę Duchowej Adopcji. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę inicjatywę. Zapraszamy na Msze Święte: „Z ŻYCIEM BEZ PRĄDU”

1368036075_ni1yn2_600.jpg

Z Życiem - ponieważ w intencji obrony życia i jego godności, od poczęcia, do naturalnej śmierci.

Bez Prądu! - nie tylko dlatego, że w całkowitej ciemności, jedynie przy świetle zapalonych świec, ale również dlatego, że w całkowitej trzeźwości. Nie tylko trzeźwości od używek, ale trzeźwości, do której wzywa Chrystus, a która jest czujnością i wrażliwością na nas samych, drugiego człowieka i otaczający nas świat.

• IP: 3.145.178.157

niedziela, 05 maj 2024 02:36