Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
Wiele radości i zabawy dał wolińskim dzieciom wspólny projekt naszej szkoły podstawowej ze szkołą we Vranovie w Republice Czeskiej. Poznaliśmy południowych sąsiadów. Poznaliśmy ich literaturę i piosenkę „Pszczółka Maja” po czesku. Nowe osoby i nowe doświadczenia. Cieszymy się, że ten nasz projekt pomimo, że już się skończył, to będzie z nami dalej. Już są zawieszone fototapety projektowe oraz wydrukowane kalendarze z pracami dzieci, które przez cały 2022 rok będą nam przypominać o przeżytych chwilach z kolegami i koleżankami z Czech. Projekt sfinansowany był z środków Fundacji PZU. Serdecznie dziękujemy!!!

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

2.png0.png0.png1.png1.png3.png1.png
Dzisiaj170
Wczoraj478
Tydzień2152
Miesiąc5967
Razem2001131

Visitor Info

  • IP: 52.205.167.104
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

czwartek, 09 grudzień 2021 12:36

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających