5. Niedziela Roku
5 LUTEGO 2023r.
1. W tym miesiącu Żywy Różaniec prosimy o podjęcie następujących intencji modlitewnych: za chorych naszej parafii oraz o pokój na Ukrainie
2. W sobotę, 11 lutego, w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W swoich modlitwach szczególnie polecajmy naszych bliskich i przyjaciół doświadczonych krzyżem cierpienia i choroby.
3. Szkolne Koło Caritas Szkoły Podstawowej w Wolinie serdecznie zaprasza na Walentynkowy Koncert Charytatywny w ramach akcji „Szkoła szkole”. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, 12 lutego, w kolegiacie, po Mszy św. o godz. 12:15. Ofiary zebrane po koncercie zostaną przekazane na wsparcie rówieśników z Syrii. Bóg zapłać za hojność serca!
4. Uprzejmie informujemy, że Katolickie Szkoły w Szczecinie są prowadzone przez Centrum Edukacyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Ponieważ zbliża się czas rekrutacji do szkół i przedszkoli, zapraszamy Rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną Katolickich Szkół w Szczecinie. Są nimi:
- Katolickie Przedszkole „Wojtuś” na Pomorzanach,
- Katolicka Szkoła Podstawowa Świętej Rodziny na Pomorzanach,
- Katolicka Szkoła Podstawowa Świętego Stanisława Kostki na os. Zawadzkiego,
- Katolicka Szkoła Podstawowa Jana Pawła II w Podjuchach,
- Liceum Katolickie w Szczecinie,
- Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Świętego Brata Alberta w Lasku Arkońskim.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych placówek i w mediach społecznościowych.
5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Niedzieli”.
6. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

• IP: 3.144.253.161

poniedziałek, 29 kwiecień 2024 13:17