Duszpasterstwo dzieci
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

Uczniowie PSP Wolin i PSP Troszyn jak co roku wzięli udział w XI Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym "Spotkania ze św. Łukaszem". Troje uczniów z każdej ze szkół zostało wyłonionych w drodze eliminacji szkolnych. Szkołę z Wolina reprezentowali w Szczecinie: Karolina Szczubiał, Wojciech Sitek i Antoni Felisiak, a szkołę z Troszyna: Diana Komorowicz, Michelle Wagner i Aleksandra Borawska. Najlepiej wypadła Diana Kmorowicz, która zajęła II miejsce. Pozostali uczestnicy osiągnęli wysokie wyniki Wszystkim bardzo gratulujemy i zachęcamy do pogłębiania znajomości Ewangelii.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

2.png7.png1.png8.png6.png4.png1.png
Dzisiaj623
Wczoraj1019
Tydzień2446
Miesiąc27979
Razem2718641

Visitor Info

  • IP: 3.235.20.185
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

4
Online

środa, 22 maj 2024 14:24

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających