Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
 
*
 
W naszej szkole zespół uczniów z klasy 8a pod opieką nauczyciela przeprowadzili projekt organizowany przez Fundację Bank Ochrony Środowiska "POSTAW NA SŁOŃCE". W ramach działań projektowych uczniowie zapoznali się z fotowoltaiką, zasadami działania oraz oszczędnościami wynikającymi z niej, nie tylko tymi materialnymi, ale przede wszystkim klimatycznymi i zdrowotnymi. Podczas działań projektowych uczniowie spotkali się p. dr Agatą Dziwulską-Hunek, fizykiem z Uniwesrytetu Przyrodniczego w Lublinie, która wyjaśniła zasady działania fotowoltaiki i innych odnawialny żródeł energii. Odbyło się także spotkanie z zastępcą Burmistrza Wolina p. Jarosławem Mikołajczykiem, który przybliżył rzeczywistość fotowoltaiczną w naszej gminie. Spotkaliśmy się również z p. Tadeuszem Mazurem, pracownikiem Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zofii Kossak-Szczuckiej w Dargobądzu, który już od wielu lat posiada instalację fotowoltaiczną. Podzielił się z nami praktycznymi wskazówkami dotyczącymi oze. Wykonany został plakat, którym promujemy projekt w szkole i przestrzeni miejskiej. Zapewniamy, postawiliśmy na Słońce!!!

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

2.png1.png2.png2.png3.png3.png0.png
Dzisiaj0
Wczoraj502
Tydzień1011
Miesiąc5276
Razem2122330

Visitor Info

  • IP: 18.204.56.185
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

5
Online

środa, 10 sierpień 2022 00:03

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających