Ogłoszenia duszpasterskie
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
5. NIEDZIELA WIELKANOCNA - ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
15 MAJA 2022r.
*
1. Nabożeństwa majowe codziennie przed wieczorną Msza św. o godzinie 17:45.
*
2. Dzisiaj po Mszy św. o 12:15 w kolegiacie spotkanie dla rodziców dzieci Pierwszokomunijnych, za tydzień dzieci Pierwszokomunijne wraz z Rodzicami odnowią przyrzeczenia chrzcielne w czasie Mszy św. o godzinie 12:15.
*
3. W przyszłą niedzielę, 22 maja, w naszym kościele koncert organowo - skrzypcowy w wykonaniu światowej sławy Pana Profesora Bogdana Narlocha – organy i Jakuba Rabizo – skrzypce o godzinie 16:30. Serdecznie zapraszam na koncert wstęp wolny.
*
4. Składam serdeczne podziękowanie za modlitwę w moją 45 rocznicę święceń kapłańskich w ubiegłą niedzielę, a także udział we Mszy św. sprawowanej w poniedziałek z kapłanami obchodzący ten jubileusz pod przewodnictwem ks. arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Jutro dzień imienin ks. Arcybiskupa pamiętajmy o Nim w modlitwie. Otrzymałem także życzenia na piśmie, za które bardzo dziękuję, a ich lektura sprawiła mi wielką radość.
Dziękuję również za przepiękny kielich będę go używał do sprawowania Eucharystii, do tej pory używałem kielicha, który został ofiarowany przez pana ministra Krzysztofa Jurgiela w dniu poświecenia naszych organów. Na podstawie otrzymanego w niedzielę kielicha są 3 postacie symbolizujące wiarę, nadzieję i miłość. Wiarę symbolizuje postać z kielichem , nadzieję postać z kotwicą, a miłość matka karmiąca dziecko. Jeszcze raz chcę powiedzieć – dziękuję, wszelkie dobro jakie od każdego z Was otrzymujemy „Bóg zapłać!”.
*
5. Organizowana jest pielgrzymka do Medziugorie, parafia nie uczestniczy w zapisach, a ulotki informujące leżą na stoliku z gazetami.
*

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

2.png0.png7.png3.png5.png7.png0.png
Dzisiaj72
Wczoraj440
Tydzień1458
Miesiąc8891
Razem2073570

Visitor Info

  • IP: 3.235.176.80
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

czwartek, 19 maj 2022 04:36

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających