Ogłoszenia duszpasterskie
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 
18 NIEDZIELA ROKU
2.08.2020 r.
*
1. W sierpniu duchowo łączymy się z Pielgrzymami podążającymi na Jasną Górę. Wspólnie wierni tradycji ojców, zanośmy do Maryi Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe, rodzinne i osobiste. Tradycją wielu już lat jest, że w sierpniu modlimy się o trzeźwość w naszej Ojczyźnie, a zachęcani jesteśmy do całkowitej abstynencji w tym miesiącu jako wynagrodzenie za ten grzech naszego Narodu.
*
2. W czwartek, 6 sierpnia, przypada święto Przemieniania Pańskiego. Wydarzenie Przemienienia Jezusa pozwala Apostołom i nam zrozumieć, jak mizerne i niepełne są nasze wyobrażenia o Bogu. To lekcja pokory wobec majestatu Bożej potęgi. Chrystus wzywa nas do przemiany. Obiecuje, że będziemy razem z Nim królować, jeśli tylko będziemy pamiętali o tym, co dla nas Bóg przygotował, jeśli będziemy karmili się Jego Słowem i Ciałem, ufnie i wytrwale się do Niego modlili i służyli bliźnim. Przemienienie Pańskie to święto radości i nadziei, że przyjdzie czas, kiedy Pan odmieni nas wszystkich.
*
3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek od 19.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, a w piątek po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i możliwość złożenia ofiary na telewizję TRWAM i Radio Maryja.
*
4. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na środki transportu dla misjonarzy, przekazaliśmy 1.300 zł.
*
5. Gościom i Parafianom życzę błogosławionych dni w czasie urlopu oraz wielu radości przeżywanych w gronie rodziny i przyjaciół.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png7.png7.png7.png0.png6.png
Dzisiaj239
Wczoraj662
Tydzień2239
Miesiąc3550
Razem1677706

Visitor Info

  • IP: 34.200.218.187
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

czwartek, 06 sierpień 2020 09:28

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających