Ogłoszenia duszpasterskie
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
29 NIEDZIELA ROKU
17. 10. 2021 r.
*
1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitwy w intencji misji, a jej szczególną myślą jest hasło: „Spotkaliśmy – więc głosimy!” W codziennych modlitwach pamiętajmy o tej szczególnej intencji Kościoła.
*
2. Przed nami kolejny, różańcowy tydzień. Naszym orężem jest różaniec, w myśl słów św. Pawła apostoła: „Zło dobrem zwyciężaj”. Nabożeństwa różańcowe codziennie również w niedzielę o godzinie 17.30., dzieci zapraszamy w poniedziałek i środę o godzinie 16.30 do kościoła pw. św. Stanisława, na nabożeństwo zapraszam szczególnie tych, którzy w nim jeszcze nie uczestniczyli.
*
3. Kartki na „wypominki” można otrzymać przy wyjściu z kościoła na stoliku obok tygodnika: „Niedziela”, oraz na stoliku obok obrazu Jezusa Miłosiernego. Wypełnione kartki składamy w czasie Mszy św., w biurze parafialnym, lub do skrzynki, która znajduje się na filarze obok obrazu Jezusa Miłosiernego.
*
4. W ubiegłą niedzielą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy i przekazaliśmy jako parafia 2.300 zł „Bóg zapłać !" za złożoną ofiarę.
*
5. Jutro święto patronalne Służby Zdrowia za wstawiennictwem św. Łukasza ewangelisty jej patrona upraszamy w modlitwie wielu łask Bożych dla tych , którzy troszczą się o nasze zdrowie.
*
6. W przyszłą niedzielę młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godzinie 12.15 po Mszy św. w kościele odbędzie się spotkanie z ks. Marcinem, który przygotowuje młodzież do tego sakramentu.
*
7. W niedzielę po Mszy św. można w zakrystii zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.
*
8. Kalendarze na przyszły rok można nabyć w systemie samoobsługowym na stoliku przed obrazem Jezusa Miłosiernego – ofiara dobrowolna przeznaczona dla Syrii.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png9.png6.png5.png0.png8.png2.png
Dzisiaj244
Wczoraj590
Tydzień3473
Miesiąc15938
Razem1965082

Visitor Info

  • IP: 3.236.51.151
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

sobota, 23 październik 2021 10:18

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających