Ogłoszenia duszpasterskie
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
20 NIEDZIELA ROKU 
18. 08. 2019 r .
*
1. W naszej diecezji zmiany księży wikariuszy przewidziane są na sobotę 24 sierpnia, do naszej parafii został skierowany ks. Marcin Miczkuła obecnie wikariusz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie, ale ze względu na konieczność posługi duszpasterskiej w dotychczasowej parafii przybędzie do nas kilka dni później.
*
2. We wtorek, 20 sierpnia, zapraszam na Mszę św. o godzinie 18.00 w czasie której śpiewał będzie dziewczęcy zespół polonijny „Dzwoneczki” z Żytomierza na Ukrainie, po Mszy św. odbędzie się także koncert zespołu. Zapraszam w imieniu ks. Ryszarda Karapudy – z Towarzystwa Chrystusowego. Zespół przyjedzie do nas z Ińska gdzie dzieci przebywają na wakacjach.
*
3. W piątek, 23 sierpnia, z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym wyruszy do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu 3 dniowa Piesza Pielgrzymka – zainteresowanych odsyłam do strony internetowej Pielgrzymki.
*
4. Na początku sierpnia zostało ukończone malowanie kościoła pw. św. Stanisława dlatego zwracam się z prośbą o ofiary rodzinne na ten cel, dziękuje za dotychczasowe.
*
5. W miesiącu sierpniu módlmy się szczególnie o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.
*
6. Gościom przebywającym w naszym mieście na urlopach, życzę wielu radosnych przeżyć w spotkaniach rodzinnych i towarzyskich, oraz błogosławieństwa Bożego w życiu rodzinnym.
*
7. Msze św. w ciągu tygodnia odprawiamy o godzinie 18.00, a kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie od 19.00 – 19.30. Intencje mszalne można zamawiać po Mszach świętych w zakrystii, a termin ich odprawienia może być z wyprzedzeniem ponad rocznym, szczególnie zwracam uwagę na Msze św. w rocznicę ważnych wydarzeń rodzinnych.
*
8. Proszę o zainteresowanie się tygodnikiem „Niedziela”. W każdym tygodniu zostaje kilka egzemplarzy, za które i tak jako parafia płacimy redakcji, dlatego proszę ją czytać nawet nie płacąc za egzemplarz. W tym numerze jest artykuł o modlitewnym alercie „Polska pod Krzyżem”, który będzie w dniu 14 września we Włocławku. Redakcja stawia też pytanie: „Czy w Polsce kończy się czas ludzi obojętnych ?”

Wolińskie Koncerty Organowe 2019

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png2.png7.png3.png0.png5.png4.png
Dzisiaj956
Wczoraj1579
Tydzień7406
Miesiąc30803
Razem1273054

Visitor Info

  • IP: 35.175.200.4
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

piątek, 23 sierpień 2019 14:31

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających