16. NIEDZIELA ROKU
21 lipca 2024 r.

PROGRAM DNI OTTONOWYCH WOLIN 2024 (PDF)

1. Trwamy w Dniach Ottonowych, kulminacyjnym punktem będzie Msza św. dzisiaj o godzinie 12:15 - dziękczynna za misję chrystianizacyjną św. Ottona przed 900 laty. Mszę św. poprzedzi procesja z kościoła pw. św. Stanisława o godzinie 12:00 - liturgii przewodniczył będzie ks. bp Henryk Wejman.
Dni Ottonowe zakończą się kantatą „ Dekalog”, która zostanie odśpiewana przez chóry w kolegiacie o godzinie 16:00, na którą serdecznie zapraszamy zarówno Parafian jak i Gości
2. Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, jest to akcja misyjna, która gromadzi ofiary na środki transportu dla misjonarzy, jest to również nasza modlitwa i podziękowanie za szczęśliwe podróże. Hasłem na ten tydzień są słowa : „ Jedź dla misji! Boże prowadź”.
W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy błogosławić pojazdy i zbierać ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
3. Msze św. w dni powszednie odprawiamy o godzinie 18:00.
4. Intencje Mszy św. można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św. w niedziele, jak również w dni powszednie.

• IP: 18.222.114.31

sobota, 27 lipiec 2024 03:38