Ogłoszenia duszpasterskie
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
28 NIEDZIELA ROKU – 15.10.2017 r.
 
 1. Komunikat Kurii Metropolitalnej.
 2. Z racji Dnia Edukacji Narodowej obchodzonego w dniu wczorajszym, składamy nauczycielom, pracownikom administracji i wszystkim którym bliskie jest wychowywanie młodych pokoleń, życzenia błogosławieństwa Bożego w pracy edukacyjnej - do życzeń dołączamy serdeczną modlitwę.
 3. Jutro, 16 października, przypada 8 rocznica śmierci ks. Arcybiskupa Mariana Przykuckiego, pierwszego Metropolity Szczecińsko – Kamieńskiego.
 4. 16 października, przypada 39 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. W ubiegłą niedzielę składaliśmy ofiarę na stypendia dla młodzieży korzystającej z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Serdeczne „Bóg zapłać!” - zebraliśmy i przekazaliśmy sumę 2.300 zł.
 5. żaniec dla dorosłych i młodzieży codziennie o godzinie 17.30, a dla dzieci we wtorki i czwartki o 16.30 w kościele pw. św. Stanisława.
 6. W środę przypada święto św. Łukasza patrona Służby Zdrowia, w naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy troszczą się o nasze zdrowie.
 7. Intencje Mszy św. można zamawiać po każdej Mszy św. w niedziele i dni powszednie w zakrystii, a także w kancelarii parafialnej, która czynna jest w dni powszednie od 19.00 – 19.30. Można już zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok kalendarzowy.
 8. Z racji 100 lecia objawień Matki Bożej w Fatimie została wydana książka z tytułem: „Wszystko o objawieniach w Fatimie” w cenie 7 zł, można ją nabyć w systemie samoobsługowym przy wyjściu z kościoła.
 9. Dzisiaj od lektorów i ministrantów można otrzymać kartki na wypominki. Wypełnione składamy w czasie Mszy św., w kancelarii parafialnej lub do skrzynki, która znajduje się na filarze obok obrazu Jezusa Miłosiernego. Na kartkach proszę nie pisać imion dzieci zmarłych przed 7 rokiem życia, bo intencją modlitwy wypominkowej jest modlitwa o odpuszczenie grzechów, a według wskazań teologii moralnej, dopiero po 7 roku życia człowiek zdolny jest do grzechów.
 10. Przyszła niedziela będzie rozpoczynała Tydzień Misyjny z hasłem: „Idźcie i głoście”.
 

Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wolińskie Koncerty Organowe

po krańce ziemii

Statystyka strony

4.png6.png0.png5.png6.png8.png
Dzisiaj541
Wczoraj744
Tydzień1285
Miesiąc15791
Razem460568

Visitor Info

 • IP: 54.166.203.76
 • Browser: Unknown
 • Browser Version:
 • Operating System: Unknown

Who Is Online

5
Online

wtorek, 17, październik 2017 18:49

Komentarze, informacje

 

<