W piątek 19. grudnia 2014 r. swoje imieniny obchodził wikariusz naszej rodziny parafialnej ks. Dariusz Pilarski. O godzinie 17:00 w parafialnym wieczerniku odbyła się uroczysta Eucharystia, w czasie, której dostojny solenizant dziękował Opatrzności Bożej za otrzymane łaski i prosił Miłosiernego Boga o Błogosławieństwo na kolejne lata szczególnej kapłańskiej posługi. Przed błogosławieństwem życzenia złożył Dziekan Woliński ks. kan. Leszek Konieczny, oraz przedstawiciele grup parafialnych, a szczególnie swemu opiekunowi Liturgiczna Służba Ołtarza oraz parafianie - pielgrzymi, którzy dzięki wysiłkom ks. Dariusza mieli w ostatnim czasie okazję pielgrzymować do Warszawy i na Białoruś.

• IP: 3.231.220.225

środa, 27 maj 2020 12:59