Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

W piątek 19. grudnia 2014 r. swoje imieniny obchodził wikariusz naszej rodziny parafialnej ks. Dariusz Pilarski. O godzinie 17:00 w parafialnym wieczerniku odbyła się uroczysta Eucharystia, w czasie, której dostojny solenizant dziękował Opatrzności Bożej za otrzymane łaski i prosił Miłosiernego Boga o Błogosławieństwo na kolejne lata szczególnej kapłańskiej posługi. Przed błogosławieństwem życzenia złożył Dziekan Woliński ks. kan. Leszek Konieczny, oraz przedstawiciele grup parafialnych, a szczególnie swemu opiekunowi Liturgiczna Służba Ołtarza oraz parafianie - pielgrzymi, którzy dzięki wysiłkom ks. Dariusza mieli w ostatnim czasie okazję pielgrzymować do Warszawy i na Białoruś.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png4.png4.png9.png5.png8.png
Dzisiaj129
Wczoraj219
Tydzień609
Miesiąc18823
Razem1644958

Visitor Info

  • IP: 3.231.220.225
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

środa, 27 maj 2020 12:59

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających