W pierwszych trzech dniach maja grupa młodzieży naszej parafii wzięła udział w Archidiecezjalnych Dniach Młodych, które odbyły się w Barlinku. Młodzież wspólnie przeżyła czas w którym umacniała swoją wiarę i uczestniczyła w spotkaniach modlitewnych oraz warsztatach tematycznych i koncertach. Młodzi również odwiedzili ogród dendrologiczny w Przelewicach. Wypoczęci oraz umocnieni w wierze powrócili codzienności swoich zajęć i ostatniego etapu edukacji przed wakacjami. Obecność w Barlinku jest kolejnym etapem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, które w 2016 r. odbędą się w Krakowie z udziałem Ojca Świętego Franciszka.

Zdjęcia: Aleksandra Hojczyk

Więcej relacji na: www.ichtis.info