W dniu, w którym Kościół przeżywa kolejną rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika i kierownika duchowego św. Siostry Faustyny Kowalskiej, Apostołki Miłosierdzia Bożego. Po raz kolejny podejmowana jest akcja modlitewna: "Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata" Tradycyjnie w godzinie Miłosierdzia zgromadzili się nasi parafianie, by przy krzyżu w Recławiu z ks. Maciejem i przy krzyżu Misyjnym obok Kolegiaty z ks. Damianem modlić się o pokój na Ukrainie, Bliskim Wschodzie i Ziemi Świętej, a także o zachowanie chrześcijańskiego ducha w Narodzie Polskim. W tym roku modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego ma już 80 lat.

• IP: 18.116.63.236

wtorek, 30 kwiecień 2024 09:42