Po raz trzeci we wspólnocie sołeckiej Zagórza obchodzono odpust w kaplicy pw. Matki Bożej Fatimskiej, któremu przewodniczył ks. Proboszcz kan. Leszek Konieczny, a Słowo Boże wygłosił ks. wikariusz Damian Rogoża. Zaś posługę sakramentu Miłosierdzia Bożego pełnił ks. Maciej Babicki. W modlitwie polecano codzienność wszystkich mieszkańców Zagórza, oraz dusze nieśmiertelne, które odeszły już po wieczną nagrodę do wieczności. Na zakończenie głos zabrał sołtys Bronisław Grocholski, który zaprosił wszystkich na spotkanie do krypty kaplicy, gdzie Zagórskie gospodynie przygotowały dla wszystkich słodki poczęstunek.

• IP: 18.226.222.12

poniedziałek, 06 maj 2024 16:29