Wszystkie dzieci naszej parafii zapraszamy do rozpoczęcia pięknej przygody z Panem Jezusem!

SCHOLA
Chcemy poprzez wspólną zabawę, śpiew poznawać co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu, kształtować serca młodych ludzi!
Pierwsze spotkanie w sobotę 1 kwietnia o godz. 14 w kościele pw. św. Stanisława (mały kościół).
Zachęcamy, by na pierwsze spotkanie dzieci w miarę możliwości przyszły z rodzicem, opiekunem.
Daty kolejnych spotkań będą na bieżąco uaktualniane.
opiekun grupy – ks. Piotr

MINISTRANCI
Chcemy przez wspólne przebywanie, sport, poznawanie piękna liturgii coraz lepiej poznawać Boga i za Jego pomocą tworzyć grupę przyjaciół!
Od lat ministranci naszej parafii dzielnie służą w trakcie liturgii, nabożeństw, ale też tworzą zwartą grupę, w której kształtują się charaktery młodych!

Pierwsze spotkanie w sobotę 1 kwietnia o godz. 11 w kościele pw. św. Mikołaja (kolegiata).
Zachęcamy, by na pierwsze spotkanie chłopcy w miarę możliwości przyszli z rodzicem, opiekunem.
Daty kolejnych spotkań będą na bieżąco uaktualniane.
opiekun grupy – ks. Damian

Wczoraj2007