Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

Z wielką przyjemnościąn na przełomie września i października   gościliśmy w naszej parafii księdza Jeremiego Kabugę z parafii Kipsing w Kenii.

Ksiądz Jeremi przyjechał do Polski, by dzielić się radością swojej wiary i opowiadać o swojej posłudze duszpasterskiej, która pełni w swojej parafii. W niedziele 1 października na każdej Mszy Świętej mogliśmy usłyszeć piękne, barwne homilie, połączone ze świadectwem księdza Jeremiego. Następnego dnia nasz gość wraz z ks. Piotrem ruszyli do wszystkich szkół na terenie naszej parafii. Tam uczniowie i grono pedagogiczne wysłuchali historii kenijskiego kapłana. W trakcie spotkań wszyscy mogli dzięki zdjęciom zaprezentowanym przez księdza Jeremiego zobaczyć jak wyglądają realia, w których nasz gość wzrastał a teraz posługuje jako ksiądz . Uczniowie przekazali upominki dla kenijskich dzieci, z którymi są w regularnym kontakcie dzięki akcji "adopcja na odległość", zainicjowanej w naszej parafii dzięki paniom katechetkom Iwonie Wojdzie i Alicji Grochowczak.

 

Nabożeństwa Wielkopostne

Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wolińskie Koncerty Organowe

po krańce ziemii

Statystyka strony

6.png1.png8.png3.png2.png7.png
Dzisiaj1083
Wczoraj1216
Tydzień8898
Miesiąc22383
Razem618327

Visitor Info

  • IP: 54.162.229.109
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

3
Online

niedziela, 18, marzec 2018 19:14

Komentarze, informacje

 

<