Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

Z wielką przyjemnościąn na przełomie września i października   gościliśmy w naszej parafii księdza Jeremiego Kabugę z parafii Kipsing w Kenii.

Ksiądz Jeremi przyjechał do Polski, by dzielić się radością swojej wiary i opowiadać o swojej posłudze duszpasterskiej, która pełni w swojej parafii. W niedziele 1 października na każdej Mszy Świętej mogliśmy usłyszeć piękne, barwne homilie, połączone ze świadectwem księdza Jeremiego. Następnego dnia nasz gość wraz z ks. Piotrem ruszyli do wszystkich szkół na terenie naszej parafii. Tam uczniowie i grono pedagogiczne wysłuchali historii kenijskiego kapłana. W trakcie spotkań wszyscy mogli dzięki zdjęciom zaprezentowanym przez księdza Jeremiego zobaczyć jak wyglądają realia, w których nasz gość wzrastał a teraz posługuje jako ksiądz . Uczniowie przekazali upominki dla kenijskich dzieci, z którymi są w regularnym kontakcie dzięki akcji "adopcja na odległość", zainicjowanej w naszej parafii dzięki paniom katechetkom Iwonie Wojdzie i Alicji Grochowczak.

 

Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wolińskie Koncerty Organowe

po krańce ziemii

Statystyka strony

7.png6.png2.png9.png9.png5.png
Dzisiaj1235
Wczoraj1277
Tydzień8729
Miesiąc26754
Razem762995

Visitor Info

  • IP: 54.224.103.239
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

niedziela, 22, lipiec 2018 23:38

Komentarze, informacje

 

<