Nocą z 20 na 21 października odbyło się pierwsze w tym roku czuwanie młodych organizowane przez wspólnotę sióstr uczennic krzyża.

Tradycyjnie już z wolińskimi duszpastarzami na te wydarzenie udała się liczna grupa młodzieży z naszej parafii, która w tę wyjątkową noc mogła doświadczyć tego, że w Kościele jest miejsce także dla młodych! Organizatorzy poza ucztą duchową, tj.  piękną Eucharystią, Adoracją, okazją do spowiedzi świętej zapewnili młodym także czas na wspólne radosne uwielbianie Pana Boga, tańce, zabawę i smaczny posiłek!  Wszystkich przybyłych na to czuwanie gościła szczecińska katedra pw. św. Jakuba Apostoła. Tematem przewodnim tego czasu modlitwy były słowa św. brata Alberta Chmielowskiego: "Być dobrym jak chleb".

• IP: 3.238.6.55

piątek, 29 marzec 2024 05:49