Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

Kolah, czyli Mirosław „Kola” Kolczyk mieszka w Rzeszowie i prowadzi zajęcia dla młodzieży związane z profilaktyką uzależnień. Kiedyś przestępca, narkoman i więzień, dziś raper i Dziecko Boże, jak sam o sobie mówi. Obecnie udziela się w takich zespołach, jak: Royal Rap, Kawa, Trzecia Godzina Dnia oraz Gospel Rain. Niedawno wydał swoją pierwszą solową płytę „Powrót do Korzeni”. Ze swoją muzyką odwiedza domy dziecka, ośrodki opiekuńcze i szkoły, opowiadając swoją historię.


Utwór rapera: https://www.youtube.com/watch?v=ebzvxC-dYwQ

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png4.png4.png9.png5.png2.png
Dzisiaj123
Wczoraj219
Tydzień603
Miesiąc18817
Razem1644952

Visitor Info

  • IP: 3.231.220.225
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

4
Online

środa, 27 maj 2020 12:37

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających