Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

Uroczystej Mszy św. w Kościele Seminaryjnym z błogosławieństwem nowych lektorów i ceremoniarzy parafialnych przewodniczył ks. bp Henryk Wejman.

Podczas Mszy św. Ksiądz Biskup pobłogosławił i promował 130 lektorów i 40 ceremoniarzy parafialnych, wśród których promocje lektorską otrzymało czterech ministrantów z Wolina. Wraz z nowymi lektorami i ceremoniarzami modlili się ich najlbliżsi. Mszę św. koncelebrowało prawie 40 kapłanów, proboszczów i wikariuszy z różnych części archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Po uroczystości w Kościele Seminaryjnym na placu przed kościołem odbyła się wspólna agapa. 

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png4.png4.png8.png7.png3.png
Dzisiaj44
Wczoraj219
Tydzień524
Miesiąc18738
Razem1644873

Visitor Info

  • IP: 34.238.190.122
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

środa, 27 maj 2020 06:06

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających