Wakacje to idealny moment dla młodzieży na odpoczynek zarówno fizyczny jak i duchowy. Stąd pod koniec sierpnia grupa młodzieży naszej parafii z księżmi wikariuszami ruszyła do dawnej stolicy Polski – Krakowa, by nabrać sił przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym rokiem szkolnym.

Miejscem, które wzbudziło wiele zachwytu wśród młodych były Łagiewniki, miejsce uświęcone przez jedną z najpiękniejszych postaci XX w. – św. s. Faustynę Kowalską. Tam sprawowaliśmy Eucharystię w sanktuarium Bożego Miłosierdzia, obejrzeliśmy panoramę Krakowa z przykościelnej wieży, oddaliśmy cześć relikwiom św. s. Faustyny.

Nie lada atrakcją dla nas był wyjazd do parku rozrywki – Energylandia, gdzie każdy z uczestników mógł spojrzeć prosto
w oczy strachowi.

Liczymy na kolejny, przyszłoroczny , wakacyjny wyjazd – może
w jeszcze liczniejszej grupie?

Miesiąc20742

• IP: 3.141.30.162