Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

Noc z 19 na 20 października była kolejną okazją dla młodzieży naszej archidiecezji, by wspólnie uwielbiać Pana Boga. Jak zwykle w takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć licznej grupy z naszej parafii, która wraz z ks. Piotrem Sobczyńskim udała się do Szczecina.

 

Na nocnym czuwaniu nie mogło zabraknąć wzruszających momentów adoracji Najświętszego Sakramentu, okazji spowiedzi, ciekawych konferencji jak i  radosnych śpiewów czy uwielbiania Pana Boga przez taniec. Tym razem przez spotkanie prowadził nas św. Stanisław Kostka, patron młodzieży, który gościł wśród nas w świętych relikwiach. 

Kolejna okazja do wyjazdu na czuwanie już 14 grudnia tego roku!

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png4.png4.png8.png7.png9.png
Dzisiaj50
Wczoraj219
Tydzień530
Miesiąc18744
Razem1644879

Visitor Info

  • IP: 34.238.190.122
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

środa, 27 maj 2020 06:49

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających