Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

W wakacyjny czas, dnia 18 sierpnia po raz drugi kilkunastoosobowa grupa młodzieży pod opieką ks. Piotra Sobczyńskiego oraz ks. Damiana Rogoży wyruszyła do Krakowa.

Wspólny czas odpoczynku był czasem modlitwy oraz zabawy. Oprócz Mszy świętych, stanowiących najważniejszy element wycieczki nie zabrakło czasu na zabawę oraz zwiedzanie miasta. Jedną z atrakcji był wyjazd do parku rozrywki Energylandia, wywołujący wiele emocji u każdego uczestnika, dużo radości, ale i strachu. Zwiedziliśmy także zoo, w którym można było podziwiać wiele ciekawych zwierząt oraz klasztor Benedyktynów znajdujący się w Tyńcu. Miejsce to wprawiło wszystkich w zachwyt. Poznaliśmy życie tamtejszych mnichów oraz ich codzienne zajęcia. Ostatnie chwile przed zbliżającym się rokiem szkolnym upłynęły przyjemnie we wspaniałym gronie przyjaznychosób. Każdy z uczestników będzie miał z pewnością bardzo dobre wspomnienia.

 

Aleksandra Kochanek

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png7.png7.png8.png2.png2.png
Dzisiaj355
Wczoraj662
Tydzień2355
Miesiąc3666
Razem1677822

Visitor Info

  • IP: 75.101.173.236
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

czwartek, 06 sierpień 2020 13:23

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających