Zagórze

13. maja w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej mieszkańcy Zagórza, przeżyli w kaplicy filialnej swój doroczny odpust. Uroczystej Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił wikariusz ks. Maciej Babicki. W uroczystości wziął również udział Dziekan Woliński ks. kan. Leszek Konieczny. W oprawę liturgiczną włączyła się młodzież w osobach Dawida Szakiela i  Joanny Kuźmińskiej. W dniu imienin świątynia na zakończenie Eucharystii Wspólnota Zagórzan otrzymała w darze komplet obrusów ołtarzowych. Po Mszy św. wszyscy zostali zaproszeni przez Sołtysa Bronisława Grocholskiego do świetlicy wiejskiej na miły słodki poczęstunek przygotowany przez gospodynie z Zagórza.

• IP: 3.231.220.225

środa, 27 maj 2020 12:25