Zagórze
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

13. maja w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej mieszkańcy Zagórza, przeżyli w kaplicy filialnej swój doroczny odpust. Uroczystej Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił wikariusz ks. Maciej Babicki. W uroczystości wziął również udział Dziekan Woliński ks. kan. Leszek Konieczny. W oprawę liturgiczną włączyła się młodzież w osobach Dawida Szakiela i  Joanny Kuźmińskiej. W dniu imienin świątynia na zakończenie Eucharystii Wspólnota Zagórzan otrzymała w darze komplet obrusów ołtarzowych. Po Mszy św. wszyscy zostali zaproszeni przez Sołtysa Bronisława Grocholskiego do świetlicy wiejskiej na miły słodki poczęstunek przygotowany przez gospodynie z Zagórza.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png4.png4.png9.png5.png0.png
Dzisiaj121
Wczoraj219
Tydzień601
Miesiąc18815
Razem1644950

Visitor Info

  • IP: 3.231.220.225
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

4
Online

środa, 27 maj 2020 12:25

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających