32 NIEDZIELA ROKU – 12 listopada 2017 r.

1. Msze św. w dni powszednie po zmianie czasu o godzinie 17.00, niedziela pozostaje bez zmian. Wypominki” codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspominamy pierwszych męczenników Polskich świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystiana, którzy zginęli na początku XI wieku w okolicy Międzyrzecza. W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny
  3. Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Mszy św. w intencji Ojczyzny, która była odprawiona w ubiegły piątek w kaplicy na cmentarzu.
  4. Proszę o zainteresowanie się tygodnikiem „Niedziela”, który można nabyć w systemie samoobsługowym przy wyjściu z kościoła. Dzisiaj można także otrzymać przy wyjściu z kościoła bezpłatny numer gazety „ Głos Szczecińsko – Kamieński”. W tej gazecie jest artykuł o ks. Jeremim z Konga, którego gościliśmy w naszej parafii, polecam także artykuł o włoskim księdzu Dolindo pochodzącym z Neapolu, który umarł w 1970 roku.

• IP: 3.141.100.120

piątek, 03 maj 2024 10:05