16 NIEDZIELA ROKU
19.07.2020 r.
1. Dzisiaj rozpoczyna się XXI Tydzień św. Krzysztofa, jest to akcja misyjna, która gromadzi ofiary na środki transportu dla misjonarzy, jest to również nasza modlitwa i podziękowanie za szczęśliwe podróże. Hasłem na ten tydzień są słowa: „Umocnienie Eucharystią, niesiemy Chrystusa”.
W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy błogosławić pojazdy i zbierać ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
2. Zmieniony został telefoniczny numer parafialny, ze stacjonarnego na komórkowy. Teraz po wyświetleniu w wyszukiwarce GOOGLE hasła: parafiawolin jest numer do naszej parafii, w ten sposób chcemy by osoby zainteresowane łatwiej mogły się dodzwonić do parafii.
3. W przyszłą niedzielę, 26 lipca, ze Świnoujścia wyruszy Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, jest ona kilkuosobowa, pielgrzymi na nocleg zatrzymają się w naszym Domu Parafialnym. Bardzo dziękuję Parafianom za pomoc w organizacji przyjęcia pielgrzymów w poprzednich latach.
4. Komunikat Kurii Metropolitalnej :
Zapraszamy na uroczystość odpustową ku czci świętego Jakuba Apostoła do Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie w sobotę, 25 lipca, na Mszę świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi o godzinie 18.00. Odpust poprzedzą rekolekcje w dniach 22 – 24 lipca podczas Mszy św. o godzinie 18.00. Informujemy także, że ze względu na panującą pandemię Jarmark Jakubowy w tym roku jest odwołany.

• IP: 18.234.165.107

czwartek, 28 marzec 2024 17:29