3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.03.2021 r.
1. Nabożeństwa wielkopostne:
Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 17.30.
Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek o 16.30, po Drodze Krzyżowej dla osób które nie zostają, na Mszy św. zostanie udzielona Komunia św.
2. Jutro przypada Dzień Kobiet, rola kobiety jest nie do przecenienia, wszystkim Paniom życzę błogosławieństwa Bożego, a święty Jan Paweł II nazwał powołanie kobiety - geniuszem.
3. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele misyjne Kościoła, zebraliśmy i przekazaliśmy 1.750 zł. „Bóg zapłać!”
4. Słowa podziękowań kieruję do osób, które również wczoraj porządkowały cmentarz w Lasce.
5. W czwartek w wieku 75 lat zmarł ks. prałat Marian Wittlieb proboszcz parafii pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach. Msza św pogrzebowa księdza prałata Mariana odbędzie się w piątek w Międzyzdrojach o godzinie 12.00, a pogrzeb w sobotę w Nowej Wsi Lęborskiej w rodzinnym grobowcu.
6. Wiadomość z parafii św. Ottona w Kamieniu Pomorskim.
Dnia 19 marca jest organizowana Ekstremalna Droga Krzyżowa z Katedry Kamieńskiej przez Dziwnówek do repliki krzyża na Giewoncie w Pustkowie.
Zapisy na stronie internetowej www. edk.org.pl lub przez numer komórkowy 600 00 55 05 (strona i numer telefonu podane w gablotce). Każdy może przejść dowolny odcinek trasy.
7. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony obok obrazu Jezusa Miłosiernego, dziękuję również za ofiary składane jako niedzielna taca przy wyjściu z kościoła.
8. Intencje Róż Różańcowych na najbliższy miesiąc:
a/ przebłaganie za profanacje Najświętszego Sakramentu i znieważanie Matki Bożej
b/ o łaskę wiary w naszych rodzinach.
9. W zakrystii po Mszy św. można nabyć wielkanocne świece Caritasu.

• IP: 3.12.154.121

niedziela, 19 maj 2024 23:45