12 NIEDZIELA ROKU
13.06.2021 r.
1. Dekret o zniesieniu dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz w święta nakazane.......
2. Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa modlimy się podczas wieczornej Mszy św.
3. We środę, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca – ojcom życzę wielu Bożych łask oraz radości z wychowywania dzieci.
4. W tym tygodniu w czwartek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, pamiętajmy w modlitwie o ks. prałacie Janie Ubermanie.
5. W przyszłą niedzielę ks. Robert obchodził będzie 1 rocznicę święceń kapłańskich, zapraszam do wspólnej modlitwy w czasie Mszy św. o godzinie 12.15.
6. Dzisiaj przy wyjściu po Mszach świętych można złożyć do puszki ofiarę na kolonie i półkolonie dla dzieci organizowane przez "Caritas", dla wielu dzieci jest to jedyna forma wakacyjnego wypoczynku.
7. W przyszłą niedzielę zapraszam na koncert w wykonaniu Baltic Neopolis Quartet w ramach VII festiwali letniego, koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. - wstęp wolny
8. Dziękuję za ofiary składane jako niedzielna taca do skarbony przy wyjściu z kościoła.

• IP: 18.118.30.253

czwartek, 02 maj 2024 17:09