16 NIEDZIELA ROKU
18.07.2021 r.
1. Jutro, 19 dzień miesiąca, jak w każdym miesiącu tego roku, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Józefa.
2. W przyszłą niedzielę patronalne święto kierowców i podróżujących. Pojazdy będziemy błogosławić za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej. Pojazdy proszę ustawić wokół kolegiaty.
Oddając się świętemu Krzysztofowi w opiekę podczas kierowania pojazdami pamiętajmy o rozwadze i ostrożności, a większości tragedii na drogach dałoby się uniknąć przy zachowaniu podstawowych zasad.
Od kilku już lat Komisja Episkopatu Polski d/s Misji w związku z dniem patrona kierowców organizuje ofiary na środki transportu dla polskich misjonarzy, za tydzień po Mszy św. będzie można złożyć na ten cel ofiarę.
3. W poniedziałek, 26 lipca, w naszej parafii gościć będziemy pielgrzymów naszej Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki idących ze Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego i Łukęcina. Osoby, które chciałyby przyjąć Pielgrzymów w swoich domach proszę o zgłoszenie w zakrystii po Mszy św. będzie można ustalić szczegóły przyjęcia.
4. W czasie wakacji do spowiedzi można przystąpić tylko przed Mszą św. w tygodniu spowiedź od 17.30.
5. Kancelaria parafialna czynna codziennie oprócz sobót i niedziel od 19.00 – 19.30.
6. 3 sierpnia, firma Opto – Marzenie organizuje komputerowe badanie wzroku - szczegóły na plakatach.
7. Solenizantom tygodnia, gościom i parafianom, życzę błogosławieństwa Bożego i miłych spotkań rodzinnych,

• IP: 18.221.165.246

czwartek, 25 kwiecień 2024 14:12