28. NIEDZIELA ROKU
13 października 2024 r.

1. Słowo zapraszające do udziału w ingresie ks. Arcybiskupa Wiesława.
2. Jutro, 14 października, Dzień Edukacji Narodowej z tej okazji Nauczycielom, pracownikom administracji i wszystkim, którym bliskie jest wychowywanie młodych pokoleń , życzę błogosławieństwa Bożego w pracy wychowawczej i edukacyjnej – do życzeń dołączam serdeczną modlitwę
3. W środę, 16 października, przypada 46 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jest podziękowaniem za pontyfikat Papieża Polaka, fundacja prosi o ofiary na stypendia dla studiującej młodzieży.
Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego brzmi : „Jan Paweł II – ”Ewangelia starości i cierpienia”, ofiarę na stypendia będzie można złożyć do puszki przy wyjściu z kościoła.
4. Różaniec dla dorosłych i młodzieży codziennie o godzinie 17.30, a dla dzieci we wtorki i środy o 16.45 w kościele pw. św. Stanisława, zachęcam do wspólnotowego przeżywania tej modlitwy.
5. W piątek w kalendarzu liturgicznym , przypada święto świętego Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia, szczególnie w tym czasie módlmy się za tych, którzy troszczą się o nasze zdrowie.
6. „Kartki wypominkowe” do wypełnienia są na klęczniku przy obrazie Jezusa Miłosiernego, oraz przy wyjściu na stoliku z gazetami, Wypełnione kartki prosimy składać do skrzynki obok obrazu Jezusa Miłosiernego.
6. Jak słyszeliśmy na początku ogłoszeń duszpasterskich 26 października ingres ks. arcybiskupa Wiesława, parafia organizuje wyjazd - zapisy w zakrystii po Mszy św.

Wczoraj1934

• IP: 18.119.161.39