3 NIEDZIELA ROKU – 21. 01. 2018 r.

1. Od czwartku w Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niech ta intencja Kościoła będzie nam bliska w modlitwach, bo sam Chrystus w Modlitwie Wieczernikowej prosił, aby wszyscy Jego uczniowie stanowili jedno.

1. W piątek, 26 stycznia, przypada pierwsza rocznica śmierci księdza prałata Jana Ubermana, który był proboszczem w naszej parafii przez 27 lat. W dniu pierwszej rocznicy zostanie odprawiona pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Andrzeja Dziegi Msza św. koncelebrowana z udziałem Kanoników Kapituły Wolińskiej oraz zostanie odsłonięta i poświęcona tablica upamiętniająca jego posługę w naszej parafii.

Bardzo zapraszam wszystkich parafian do wzięcia udziału w tej Mszy św. i podziękowanie modlitewne Księdzu Prałatowi za duszpasterstwo w naszej parafii.

1. W najbliższym tygodniu dokończenie kolędy, ale od poniedziałku do piątku nastąpi przerwa i tak

W sobotę, 27 stycznia:

Płocin, Darzowice, Jaromierz, Sułomino, Karnocice – kolęda od 10.00.

Za tydzień w poniedziałek, 29 stycznia, od godziny 15.30

Ogrodowa, Prosta, Parkowa.

Już dzisiaj chcemy jako duszpasterze podziękować za otwarcie domów i życzliwość z jaką zostaliśmy przyjęci. Dziękujemy za ofiary złożone z tej okazji na Kurię Biskupią, Seminarium Duchowne , potrzeby parafii, a także dla nas.

1. Msze św. od jutra sprawowane będą w Kolegiacie o godzinie 17.00.

1. W sobotę, 27 stycznia, w naszym kościele zostanie wykonany koncert kolęd przez Chór Uniwersytetu Szczecińskiego, koncert potrwa ok. 1 godziny, zapraszamy jak najliczniej naszych parafian i gości. Początek koncertu o godzinie 17.30.

1. Dzisiaj Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka, w naszych modlitwach, żyjącym wypraszajmy łaskę zdrowia, a dla zmarłych prośmy o Miłosierdzie Boże.

• IP: 18.118.30.253

sobota, 27 kwiecień 2024 21:02