III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15.04.2018 r.

1. Dzisiejsza niedzieląrozpoczynamy w Polsce - Tydzień Biblijny, którego hasło brzmi w nawiązaniu do tematu roku duszpasterskiego: „ Weźmijcie Ducha Świętego”.
Po powrocie ze Mszy św. połóżmy Pismo św. w widocznym miejscu i przez ten tydzień z refleksją przeczytajmy - List św. Pawła do Rzymian.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.15 spotkanie dla Rodziców dzieci Piewszokomunijnych - spotkanie będzie w Kolegiacie.

3. Przyszłą, IV niedzielę Wielkanocy, obchodzimy jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona dni modlitw o powołania do służby w Kościele, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników na Bożej roli.

4. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie od 19.00 – 19.30.

5. Marsz dla Życia z hasłem: „Piękni od poczęcia” dzisiaj w Szczecinie, początek o godz. 15.00 na Jasnych Błoniach przy figurze św. Jana Pawła II. Marsz dla Życia przejdzie do Bazyliki św. Jakuba i zakończy się Mszą św. pod przewodnictwem księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

6. W ubiegłą niedzielę w związku z Tygodniem Miłosierdzia zebraliśmy i przekazaliśmy do „Caritasu” 1200 zł. „Bóg zapłać!„ za złożone ofiary.

7. Za półtora tygodnia w czwartek, 26 kwietnia, od godziny 14.00 w Przychodni Lekarskiej „Vita” przy ulicy Gryfitów 8c (dawniej Świerczewskiego) odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów kolanowych, USG piersi oraz echo serca. BADANIA SĄ ODPŁATNE, CENA JEDNEGO BADANIA TO 55 zł. Bliższe informacje w Przychodni i na plakacie wywieszonym w Kolegiacie.

• IP: 18.226.222.12

wtorek, 07 maj 2024 01:50