6 NIEDZIELA WIELKANOCNA
17.05.2020 r.
1. Od dzisiaj w kolegiacie w czasie Mszy św. będzie mogło uczestniczyć 117 osób. Do 30 czerwca jest dyspensa ks. arcybiskupa Andrzeja od uczestnictwa we Mszy św., zachęcamy do uczestnictwa w kościele. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godzinie 11.00 troje dzieci przyjmie po raz pierwszy Sakrament Eucharystii .
2. Jutro, 18 maja, będziemy obchodzić 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, ze względu na trwający stan epidemii w Polsce nie możemy spotkać się w wielkim gronie, z tego względu zachęcamy do przeżycia tego jubileuszu na modlitwie dziękczynnej. Dzisiaj od północy przez całą dobę w „małym kościele” adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. dziękczynna za św. Jana Pawła II w kolegiacie jutro o godzinie 18.00. Nabożeństwo dziękczynne w „małym kościele” o godzinie 21.00, zakończy się o 21.37. Adoracja będzie trwała do północy. Wszystkich, którzy chcą się włączyć w tworzenie nabożeństwa prosimy o zapisanie się na konkretną godzinę (zapisy prowadzi ks. Marcin tel. 609 066 292 )
Dziękuję dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Wolinie, którzy w ramach zdalnego nauczania przygotowali elementy dekoracji, znajdujące się przy obrazie św. Jana Pawła.
3. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17.45.
4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
5. Od czwartku nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego początek nabożeństwa o godzinie 20.00 w „małym kościele”.
6. Msze św. w dni powszednie o godzinie 18.00, przed Mszą św. możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Na stoliku obok tygodnika „Niedziela” jest kartka pomocna w przygotowaniu się do spowiedzi.

• IP: 44.220.43.170

piątek, 29 marzec 2024 07:12