4 NIEDZIELA WIELKANOCNA - 3.05.2020 r.
1. Dzisiaj – czwarta niedziela Wielkanocna, nazywana niedzielą Dobrego Pasterza, ze względu na proklamowaną w tę niedzielę perykopę ewangeliczną o Chrystusie Dobrym Pasterzu. Ciągle prosimy Jezusa Chrystusa - Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło pracowników w Bożej winnicy. W ewangelii Chrystus zachęca nas do modlitewnej prośby o powołania do służby w Kościele. Przez najbliższy tydzień w „małym kościele” o godzinie 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z prośbą o powołania zakończona modlitwą różańcową o godzinie 20.30, zapraszamy parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

2. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17.45. W czasie nabożeństw może uczestniczyć 75 osób. W niedzielę można przyjąć Komunię św. w „małym kościele” bez uczestnictwa we Mszy św., o godzinie 12.00 i 19.00.

3. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii w niedzielę Zesłania Ducha Świętego czyli 31 maja, ks. Marcin w najbliższym czasie będzie informował o przygotowaniu do tego sakramentu.
Spowiedź codziennie w kolegiacie pół godziny przed Mszą św. czyli od 17.30.

4. W piątek w kalendarzu liturgicznym uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika głównego patrona Polski.

5. W miesiącu kwietniu została wykonana termoizolacja Domu katechetycznego św. Józefa, bardzo dziękuję wykonawcom za szybkie i terminowe wykonanie prac. Dom katechetyczny św. Józefa jest własnością parafii i dlatego środki na wykonanie prac pochodzą z funduszy parafialnych. Bardzo dziękuję parafianom za ofiary składane w czasie niedzielnych Mszy św. i innych okoliczności. Z wykonawcą jesteśmy już rozliczeni.

• IP: 52.14.126.74

czwartek, 25 kwiecień 2024 04:51