Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

Dnia 15 stycznia z inicjatywy ks. Piotra została zorganizowana wycieczka do szczecińskiej filharmonii na koncert zespołu TGD „Kolędy świata”, w którym wystąpiła Kasia Cerekwicka oraz Piotr Cugowski.Uczestnicy mogli usłyszeć mnóstwo cudownych kolęd pochodzących z różnych krajów oraz przeżyć duchową podróż po świecie w bliskości z Panem Jezusem.

Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie... można było pośpiewać, potańczyć, a także się wzruszyć. Chór złożony z 12 wspaniałych ludzi wprowadził nas wszystkich w magiczny nastrój związany z narodzinami Zbawiciela, uświadomił co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze i ukazał prawdziwą potęgę Boga. Ksiądz Damian z pewnością swym urokiem uatrakcyjnił podróż. Piosenka „Kawiarenki” na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika ;) to było naprawdę niezapomniane przeżycie :)

 

Julia Kleszcz

 

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png4.png4.png9.png4.png3.png
Dzisiaj114
Wczoraj219
Tydzień594
Miesiąc18808
Razem1644943

Visitor Info

  • IP: 3.231.220.225
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

środa, 27 maj 2020 11:51

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających