Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

Dnia 15 stycznia z inicjatywy ks. Piotra została zorganizowana wycieczka do szczecińskiej filharmonii na koncert zespołu TGD „Kolędy świata”, w którym wystąpiła Kasia Cerekwicka oraz Piotr Cugowski.Uczestnicy mogli usłyszeć mnóstwo cudownych kolęd pochodzących z różnych krajów oraz przeżyć duchową podróż po świecie w bliskości z Panem Jezusem.

Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie... można było pośpiewać, potańczyć, a także się wzruszyć. Chór złożony z 12 wspaniałych ludzi wprowadził nas wszystkich w magiczny nastrój związany z narodzinami Zbawiciela, uświadomił co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze i ukazał prawdziwą potęgę Boga. Ksiądz Damian z pewnością swym urokiem uatrakcyjnił podróż. Piosenka „Kawiarenki” na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika ;) to było naprawdę niezapomniane przeżycie :)

 

Julia Kleszcz

 

Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wolińskie Koncerty Organowe

po krańce ziemii

Statystyka strony

8.png0.png0.png1.png0.png5.png
Dzisiaj228
Wczoraj1360
Tydzień1588
Miesiąc26180
Razem800105

Visitor Info

  • IP: 54.224.108.238
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

wtorek, 21 sierpień 2018 04:36

Komentarze, informacje

 

<