Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

Dnia 15 stycznia z inicjatywy ks. Piotra została zorganizowana wycieczka do szczecińskiej filharmonii na koncert zespołu TGD „Kolędy świata”, w którym wystąpiła Kasia Cerekwicka oraz Piotr Cugowski.Uczestnicy mogli usłyszeć mnóstwo cudownych kolęd pochodzących z różnych krajów oraz przeżyć duchową podróż po świecie w bliskości z Panem Jezusem.

Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie... można było pośpiewać, potańczyć, a także się wzruszyć. Chór złożony z 12 wspaniałych ludzi wprowadził nas wszystkich w magiczny nastrój związany z narodzinami Zbawiciela, uświadomił co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze i ukazał prawdziwą potęgę Boga. Ksiądz Damian z pewnością swym urokiem uatrakcyjnił podróż. Piosenka „Kawiarenki” na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika ;) to było naprawdę niezapomniane przeżycie :)

 

Julia Kleszcz

 

Kolęda 2018/19

Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wolińskie Koncerty Organowe

po krańce ziemii

Statystyka strony

9.png9.png6.png1.png9.png5.png
Dzisiaj238
Wczoraj1708
Tydzień9945
Miesiąc27650
Razem996195

Visitor Info

  • IP: 52.87.253.202
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

2
Online

niedziela, 20 styczeń 2019 08:06

Komentarze, informacje

 

<