Dnia 15 stycznia z inicjatywy ks. Piotra została zorganizowana wycieczka do szczecińskiej filharmonii na koncert zespołu TGD „Kolędy świata”, w którym wystąpiła Kasia Cerekwicka oraz Piotr Cugowski.Uczestnicy mogli usłyszeć mnóstwo cudownych kolęd pochodzących z różnych krajów oraz przeżyć duchową podróż po świecie w bliskości z Panem Jezusem.

Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie... można było pośpiewać, potańczyć, a także się wzruszyć. Chór złożony z 12 wspaniałych ludzi wprowadził nas wszystkich w magiczny nastrój związany z narodzinami Zbawiciela, uświadomił co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze i ukazał prawdziwą potęgę Boga. Ksiądz Damian z pewnością swym urokiem uatrakcyjnił podróż. Piosenka „Kawiarenki” na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika ;) to było naprawdę niezapomniane przeżycie :)

Julia Kleszcz

• IP: 54.224.108.238