Duszpasterstwo dzieci
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

Szkoła Podstawowa nr 14 ze Szczecina była organizatorem II Wojewódzkiego Konkursu Rodzinnego "Pod skrzydłami dobrego anioła". Celem konkursu było rozwijanie zdolności twórczych dziecka, wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne działanie, wspieranie działalności misyjnej. W tym konkursie wzięli udział również uczniowie z PSP Wolin i PSP Troszyn. Uczniowie wraz z rodzicami wykonali około 60 przestrzennych aniołów. Anioły zostały zrobione z różnych materiałów i różnorodną techniką. Okazało się, że na konkurs wpłynęło ponad 570 aniołów, a sześciu uczniów PSP Wolin zostało laureatami. Wyróżnieni uczniowie to: Diana Kozłowska, Julianna Strzelczyk, Bartosz Fronczak, Agata Majchrzyk, Maja Kus. Pierwsze miejsce w kategorii Najsympatyczniejszy Anioł zajął Karol Lebiecki. Wszystkie anioły zostały wystawione przez organizatorów na kiermasz, a pieniądze pozyskane ze sprzedaży przekazane na fundację:”Dzieci Afryki" Dziękujemy uczniom, rodzicom za zaangażowanie i gratulujemy laureatom

Przedstawiamy także relację organizatorów – Szkoły Podstawowej nr 14 w Szczecinie Golęcinie: 

 

Bal Wszystkich Świętych odbył się już po raz trzeci w Szkole Podstawowej w Dargobądzu. Inicjatorką zabawy była katechetka Iwona Wojda.

Uczniowie PSP Wolin i PSP Troszyn jak co roku wzięli udział w XI Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym "Spotkania ze św. Łukaszem". Troje uczniów z każdej ze szkół zostało wyłonionych w drodze eliminacji szkolnych. Szkołę z Wolina reprezentowali w Szczecinie: Karolina SZCZUBIAŁ, Wojciech SITEK i Antoni FELISIAK, a szkołę z Troszyna: Diana KOMOROWICZ, Michelle WAGNER i Aleksandra BORAWSKA. Najlepiej wypadła Diana KOMOROWICZ, która zajęła II miejsce. Pozostali uczestnicy osiągnęli wysokie wyniki Wszystkim bardzo gratulujemy i zachęcamy do pogłębiania znajomości Ewangelii.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

2.png7.png9.png0.png6.png8.png8.png
Dzisiaj314
Wczoraj751
Tydzień2012
Miesiąc18439
Razem2790688

Visitor Info

  • IP: 3.238.116.201
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

3
Online

środa, 17 lipiec 2024 09:04

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających