Duszpasterstwo dzieci
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

Uczniowie PSP Wolin i PSP Troszyn jak co roku wzięli udział w XI Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym "Spotkania ze św. Łukaszem". Troje uczniów z każdej ze szkół zostało wyłonionych w drodze eliminacji szkolnych. Szkołę z Wolina reprezentowali w Szczecinie: Karolina Szczubiał, Wojciech Sitek i Antoni Felisiak, a szkołę z Troszyna: Diana Komorowicz, Michelle Wagner i Aleksandra Borawska. Najlepiej wypadła Diana Kmorowicz, która zajęła II miejsce. Pozostali uczestnicy osiągnęli wysokie wyniki Wszystkim bardzo gratulujemy i zachęcamy do pogłębiania znajomości Ewangelii.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png4.png6.png1.png3.png5.png
Dzisiaj226
Wczoraj296
Tydzień1786
Miesiąc20000
Razem1646135

Visitor Info

  • IP: 34.204.176.125
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

3
Online

niedziela, 31 maj 2020 17:08

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających