Już drugi raz liczna grupa parafian z Wolina uczestniczyła w pięknym koncercie kolęd, który odbył się 10 stycznia br. w szczecińskiej filharmonii.

Chrześcijański zespół TGD wraz zaproszonymi goścmi: Kubą Badachem i Kasią Moś, gwiazdami polskiej estrady przez dwie godziny przeprowadzili muzyczną wędrówkę, wykonując kolędy z różnych zakątków świata. Nie zabrakło polskich kolęd i pastorałek, przeplatanych kolędami powstałymi m.in.
w Brazylii, Izraelu czy Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak w roku ubiegłym koncert wywarł na słuchaczach wspaniałe wrażenia, tym bardziej, że poza wsłuchiwaniem się w kolędy wszyscy zaproszeni byli do wspólnego kolędowania!

Serdeczne podziękowania należą się Panu Hubertowi Gryglewiczowi , za udostpnienie zdjęć z koncertu, poniżej link do galerii zdjęć jego autorstwa.

Miesiąc20210

• IP: 18.189.2.122