Wiele radości i zabawy dał wolińskim dzieciom wspólny projekt naszej szkoły podstawowej ze szkołą we Vranovie w Republice Czeskiej. Poznaliśmy południowych sąsiadów. Poznaliśmy ich literaturę i piosenkę „Pszczółka Maja” po czesku. Nowe osoby i nowe doświadczenia. Cieszymy się, że ten nasz projekt pomimo, że już się skończył, to będzie z nami dalej. Już są zawieszone fototapety projektowe oraz wydrukowane kalendarze z pracami dzieci, które przez cały 2022 rok będą nam przypominać o przeżytych chwilach z kolegami i koleżankami z Czech. Projekt sfinansowany był z środków Fundacji PZU. Serdecznie dziękujemy!!!

Razem1912434

• IP: 3.235.120.150

poniedziałek, 26 lipiec 2021 21:03

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.