Start
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
Wiele radości i zabawy dał wolińskim dzieciom wspólny projekt naszej szkoły podstawowej ze szkołą we Vranovie w Republice Czeskiej. Poznaliśmy południowych sąsiadów. Poznaliśmy ich literaturę i piosenkę „Pszczółka Maja” po czesku. Nowe osoby i nowe doświadczenia. Cieszymy się, że ten nasz projekt pomimo, że już się skończył, to będzie z nami dalej. Już są zawieszone fototapety projektowe oraz wydrukowane kalendarze z pracami dzieci, które przez cały 2022 rok będą nam przypominać o przeżytych chwilach z kolegami i koleżankami z Czech. Projekt sfinansowany był z środków Fundacji PZU. Serdecznie dziękujemy!!!

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

2.png1.png2.png2.png3.png3.png1.png
Dzisiaj1
Wczoraj502
Tydzień1012
Miesiąc5277
Razem2122331

Visitor Info

  • IP: 18.204.56.185
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

5
Online

środa, 10 sierpień 2022 00:05

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających