Liturgiczna Służba Ołtarza
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

20 czerwca 2015 r. lektorzy pod opieką ks. Macieja udali się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego pw. św. Rodziny z Nazaret w Szczecinie na Eucharystię i festyn przygotowany przez alumnat z okazji Dnia Otwartej Bramy. Goście chętnie zwiedzili tajemniczy gmach seminarium, wzięli udział w loterii fantowej, wysłuchali koncertów i skosztowali kiełbaski z grilla przyrządzonej według kleryckiej receptury. A Nade wszystko zaś odwiedzili kl. Norberta, z którym do niedawna współtworzyli Liturgiczną Służbę Ołtarza w Kolegiacie, a obecnie kończącego pierwszy rok formacji ku Chrystusowemu kapłaństwu.

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png6.png7.png7.png7.png9.png7.png
Dzisiaj330
Wczoraj662
Tydzień2330
Miesiąc3641
Razem1677797

Visitor Info

  • IP: 75.101.173.236
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

czwartek, 06 sierpień 2020 12:43

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających