7. NIEDZIELA ROKU
20 LUTEGO 2022r.
1. W tym tygodniu w dekanacie wolńskim rozpocznie się wizytacja kanoniczna, którą przewiduje Kodeks Prawa Kanonicznego co 5 lat, wizytację przeprowadzi Ks. Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński Andrzej Dzięga. Ks. Arcybiskup będzie odprawiał Mszę św. we wszystkich kościołach parafialnych i filialnych naszego dekanatu, w naszym kościele parafialnym Ks. Arcybiskup odprawi Mszę św. za 3 tygodnie, 13 marca, w tym dniu młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania, bliższe szczegóły podam w przyszłości.
2. W ubiegłą niedzielę odbył się w naszym kościele Walentynkowy Koncert Charytatywny: „ O miłości prawdziwej”poświęcony Seniorom Polonii Kirgiskiej, bardzo dziękujemy za dar serca - zebraliśmy 1.300zł , kto chciałby jeszcze przekazać ofiarę na ten cel proszę złożyć go do brązowej skrzynki znajdującej się na szklanych drzwiach kościoła.
3. Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy modlimy się w środy o godzinie 16.45., a Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP śpiewamy w niedzielę o godzinie 7.30.

• IP: 3.147.89.85

niedziela, 05 maj 2024 18:25