3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
20 MARCA 2022r.
1. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w czasie wszystkich Mszy św., rekolekcje potrwają do środy włącznie, dla ułatwienia uczestnictwa w rekolekcjach przyspieszamy o 1 tydzień czas odprawiania wieczornych Mszy św., już od jutra przechodzimy na czas letni, czyli w dni powszedni Msze św. o godzinie 18:00. Rozważaniom rekolekcyjnym przewodniczył będzie ks. Adam Krzykała proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Ładzinie.
W związku ze zmianą godziny odprawiania Mszy św. wieczornej, kancelaria parafialna po zmianie czasu odprawiania Mszy św. będzie otwarta od 19:00 do 19:30.
2. Nabożeństwa wielkopostne:
Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 17.30
Droga Krzyżowa dla uczniów szkoły podstawowej a szczególnie kl. III w środę o 17.30.
Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek o 17.30, po Drodze Krzyżowej dla osób które nie zostają, na Mszy św. zostanie udzielona Komunia św.
3. W piątek uroczystość Zwiastowanie Pańskie, Msza św. o 18:00 – jest do Dzień Świętości Życia, modlić się będziemy o poszanowanie życia od poczęcia do naturalnej śmierci, intencją szczególna tego dnia jest modlitwa o pokój na Ukrainie oraz o nawrócenie Rosji.
4. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony obok obrazu Jezusa Miłosiernego.
5. Świece „Caritasu” można nabyć w zakrystii po Mszy św., w zakrystii można otrzymać również „ torby miłosierdzia”, które po napełnieniu produktami spożywczymi o długim terminie przydatności lub środkami chemicznymi prosimy przynieść do zakrystii lub kancelarii a zostaną przekazane potrzebującym z naszej parafii.
6. Wczoraj w parafii w Kołczewie zakończyła się wizytacja kanoniczna w naszym dekanacie.
6. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Ukrainę.

• IP: 18.224.61.19

sobota, 18 maj 2024 14:51