Liturgiczna Służba Ołtarza

W przededniu rozpoczęcia wakacji 15. czerwca 2013 r. Liturgiczna Służba Ołtarza w naszej parafii przeżyła swój wyjazdowy dzień skupienia. Pod opieką ks. Dariusza Pilarskiego i Pana Krzysztofa Czyżaka, taty Maxymiliana i Juliana udaliśmy się rowerami do Wisełki, by poprzez modlitwę i ognisko przeżyć dzień wspólnoty oraz podsumować mijający rok formacyjny. Na miejscu czekał na nas

ks. administrator parafii św. Józefa Opiekuna Rodzin mgr Tomasz Kuryłowicz, który udostępnił nam świątynię, i pomógł przygotować spotkanie przy ognisku na terenie probostwa. Posileni na duchu i ciele pokonując 38 kilometr powróciliśmy do Wolina. O opiekę duchową oraz zasady bezpieczeństwa zadbał ks. Maciej Babicki.

• IP: 3.231.220.225

środa, 27 maj 2020 13:24