Liturgiczna Służba Ołtarza
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

W przededniu rozpoczęcia wakacji 15. czerwca 2013 r. Liturgiczna Służba Ołtarza w naszej parafii przeżyła swój wyjazdowy dzień skupienia. Pod opieką ks. Dariusza Pilarskiego i Pana Krzysztofa Czyżaka, taty Maxymiliana i Juliana udaliśmy się rowerami do Wisełki, by poprzez modlitwę i ognisko przeżyć dzień wspólnoty oraz podsumować mijający rok formacyjny. Na miejscu czekał na nas

ks. administrator parafii św. Józefa Opiekuna Rodzin mgr Tomasz Kuryłowicz, który udostępnił nam świątynię, i pomógł przygotować spotkanie przy ognisku na terenie probostwa. Posileni na duchu i ciele pokonując 38 kilometr powróciliśmy do Wolina. O opiekę duchową oraz zasady bezpieczeństwa zadbał ks. Maciej Babicki.

 

Fotogaleria

Parafia Wolin online

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png7.png1.png4.png5.png6.png6.png
Dzisiaj678
Wczoraj646
Tydzień2850
Miesiąc678
Razem1714566

Visitor Info

  • IP: 3.92.74.105
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

czwartek, 01 październik 2020 23:57

Modlitwa w drodze. Rozważania na dziś.

Koronka za konających