Liturgiczna Służba Ołtarza
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja

 

Przy pięknej aurze 14. czerwca 2014 r. na orliku w Międzywodziu odbyły się pierwsze potyczki ministrantów i lektorów o puchar Dziekana Dekanatu Wolińskiego. Dzięki zaangażowaniu proboszcza z Międzywodzia ks. kan. Zbigniewa Szymańskiego, ministrancie z całego dekanatu mieli okazję się poznać oraz zmierzyć swoich sił na boisku rozgrywając 20 minutowe mecze. Ostateczne zwycięstwo odniósł zespól z parafii pw. Chrystusa Króla w Żarnowie,drugie miejsce drużyna z Wolina, a trzecie gospodarze. Po meczu każdy mógł posilić się drożdżówkami oraz napojem, którym częstował ks. wicedziekan dekanatu. Dziękujemy księżom opiekunom za pomoc i zaangażowanie w organizacji dekanalnego mundialu i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym J

 

 

Fotogaleria

Wolińskie Koncerty Organowe 2019

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png3.png4.png0.png7.png2.png0.png
Dzisiaj72
Wczoraj1048
Tydzień2081
Miesiąc19849
Razem1340720

Visitor Info

  • IP: 34.236.216.93
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

środa, 16 październik 2019 01:11

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających