29 NIEDZIELA ROKU
17. 10. 2021 r.
1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitwy w intencji misji, a jej szczególną myślą jest hasło: „Spotkaliśmy – więc głosimy!” W codziennych modlitwach pamiętajmy o tej szczególnej intencji Kościoła.
2. Przed nami kolejny, różańcowy tydzień. Naszym orężem jest różaniec, w myśl słów św. Pawła apostoła: „Zło dobrem zwyciężaj”. Nabożeństwa różańcowe codziennie również w niedzielę o godzinie 17.30., dzieci zapraszamy w poniedziałek i środę o godzinie 16.30 do kościoła pw. św. Stanisława, na nabożeństwo zapraszam szczególnie tych, którzy w nim jeszcze nie uczestniczyli.
3. Kartki na „wypominki” można otrzymać przy wyjściu z kościoła na stoliku obok tygodnika: „Niedziela”, oraz na stoliku obok obrazu Jezusa Miłosiernego. Wypełnione kartki składamy w czasie Mszy św., w biurze parafialnym, lub do skrzynki, która znajduje się na filarze obok obrazu Jezusa Miłosiernego.
4. W ubiegłą niedzielą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy i przekazaliśmy jako parafia 2.300 zł „Bóg zapłać !" za złożoną ofiarę.
5. Jutro święto patronalne Służby Zdrowia za wstawiennictwem św. Łukasza ewangelisty jej patrona upraszamy w modlitwie wielu łask Bożych dla tych , którzy troszczą się o nasze zdrowie.
6. W przyszłą niedzielę młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godzinie 12.15 po Mszy św. w kościele odbędzie się spotkanie z ks. Marcinem, który przygotowuje młodzież do tego sakramentu.
7. W niedzielę po Mszy św. można w zakrystii zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.
8. Kalendarze na przyszły rok można nabyć w systemie samoobsługowym na stoliku przed obrazem Jezusa Miłosiernego – ofiara dobrowolna przeznaczona dla Syrii.

• IP: 3.138.141.202

piątek, 19 kwiecień 2024 13:48