3. NIEDZIELA ROKU
23 STYCZNIA 2022r.
1. W środę, 26 stycznia, przypada 5 rocznica śmierci ks. prałata Jana Ubermana, za tydzień w niedzielę godzinie 11.00 będzie odprawiona w jego intencji Msza św.
2. Podkreślmy w naszych rodzinach rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Słowa Bożego. Po powrocie do domu połóżmy w widocznym miejscu Pismo święte i codziennie przeczytajmy z rozważaniem niewielki fragment ewangelii lub listu apostolskiego.
3. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterska „kolędę”, bardzo serdecznie dziękujemy za otwarcie domów, rozmowę a także za ofiary złożone w czasie kolędy. Wszystkim naszym parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym Roku Pańskim oraz opieki Matki Bożej.
4. Do środy, 25 stycznia, w Kościele trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan dołączmy tą intencję do naszych codziennych modlitw.
5. Młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania w tym roku ks. Marcin zaprasza w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godzinie 12.15 po Mszy św. w kościele katecheza przygotowująca do tego sakramentu.
6. Na stoliku z gazetami jest bezpłatna płyta z Koncertem muzyczno - poetyckim „ Wolin - Norwidowi ”, na płycie recytacje wierszy w wykonaniu uczniów gminy Wolin.

7. W czwartek, 27 stycznia, o godz. 17:45 zapraszamy do wolińskiej biblioteki na wykład ks. dr. Zbigniewa Woźniaka pt. "Kolędy skarbem polskiej kultury". Po wykładzie wspólne kolędowanie.

• IP: 18.189.170.206

sobota, 18 maj 2024 19:25