4. NIEDZIELA ROKU
30 STYCZNIA 2022r.
1. W środę, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego Msze św. w naszej parafii o godzinie 9:00 i 17:00, w Kościele w tym dniu obchodzimy XXVI Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, będziemy modlić się szczególnie za osoby konsekrowane, a więc za zakonnice i zakonników, ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga w tym dniu odprawi uroczystą Mszę świętą w Katedrze Szczecińskiej o godzinie 16.00. - ofiary na tacę w tym dniu w czasie Mszy św. przeznaczone są na wsparcie zakonów klauzurowych.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek , I piątek, I sobota miesiąca, w czwartek po Msze św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w kolegiacie, a w piątek zmiana tajemnic różańcowych po wieczornej Mszy św.
3. Dzisiaj o godzinie 11:00 Msza św. w 5 rocznicę śmierci księdza prałata Jan Ubermana.
4. Młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania w tym roku szkolnym, ks. Marcin zaprasza dzisiaj na Mszę św. o godzinie 12:15 po Mszy św. katecheza w kościele.
5. Rozpoczęły się 2 tygodniowe ferie, Uczniom i Nauczycielom życzymy by czas odpoczynku dodał sił na dalszą naukę w trudnym czasie pandemii.
6. W zakrystii można nabyć świece na święto Ofiarowania Pańskiego.

• IP: 3.145.102.249

sobota, 18 maj 2024 20:35