4. NIEDZIELA WIELKANOCNA - ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
8 MAJA 2022r.
1. Dzisiaj – czwarta niedziela Wielkanocna, nazywana niedzielą Dobrego Pasterza, ze względu na proklamowaną w tę niedzielę perykopę ewangeliczną o Chrystusie Dobrym Pasterzu. Ciągle prosimy Jezusa Chrystusa - Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło pracowników w Bożej winnicy. W ewangelii Chrystus zachęca nas do modlitewnej prośby o powołania do służby w Kościele.
Przez najbliższy tydzień w „małym kościele” o godzinie 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z prośbą o powołania zakończona Apelem Jasnogórskim o godzinie 21:00, zapraszamy parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie.
2. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:45.
3. Jutro w kolegiacie o godzinie 12:00 Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, kapłanów, którzy 45 lat temu przyjęli święcenia kapłańskie. Mszę św. poprzedzi okolicznościowy koncert w wykonaniu światowej sławy pana profesora Bogdana Narlocha o godzinie 11:30.
4. Dzisiaj w Szczecinie o godzinie 15:00 na Jasnych Błoniach rozpocznie się „Marsz dla Życia.
5. W przyszłą niedzielę, 15 maja, spotkanie dla Rodziców Pierwszokomunijnych po Mszy św. o godzinie 12:15, spotkanie odbędzie się w kolegiacie.
6. W piątek, 13 maja, wspomnienie MB Fatimskiej w tym dniu przypada odpust w kaplicy w Zagórzu, Msza św. w Zagórzu o godzinie 18:00. W naszym kościele w tym dniu także o 18:00 Msza św. za zmarłego ks. Tomasza Kuryłowicza - intencja zamówiona przez Różę Różańcową MB Fatimskiej.
7. Intencje Róż Różańcowych na maj:
a/O ustanie wojny na Ukrainie
b/W intencji Dzieci Pierwszokomunjinych naszej parafii.

8. Przypomnę, że w niedzielę Msza św. o godzinie 8:00 odprawiana jest w „małym kościele”.

• IP: 18.206.12.31

czwartek, 28 marzec 2024 10:56