17. NIEDZIELA ROKU
24 LIPCA 2022r.
1. Jutro, 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, o godzinie 16:15 odprawimy Mszę św. w intencji Ojczyzny oraz w intencji ofiar powstania a dla Kombatantów prosić będziemy o potrzebne łaski. Druga Msza św. jak w każdy dzień powszedni będzie odprawiona o 18:00.
2. W sierpniu duchowo łączymy się z Pielgrzymami podążającymi na Jasną Górę. Wspólnie wierni tradycji ojców, zanośmy do Maryi Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe , rodzinne i osobiste. Bardzo dziękuję za pomoc w przyjęciu Pielgrzymów we wtorek, którzy przyszli ze Świnoujścia i Kamienia Pomorskiego.
3. Tradycją wielu już lat jest, że w sierpniu modlimy się o trzeźwość w naszej Ojczyźnie, a zachęcani jesteśmy do całkowitej abstynencji w tym miesiącu jako wynagrodzenie za ten grzech naszego Narodu.

4. W czwartek od 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek I piątek miesiąca, po Mszy zmiana tajemnic różańcowych i możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja i Telewizję Trwam.

6. W sobotę, 6 sierpnia , I sobota miesiąca, od godziny 17:15 różaniec i nabożeństwo I sobót miesiąca, w tym dniu przypada święto Przemieniania Pańskiego. Wydarzenie Przemienienia Jezusa pozwala Apostołom i nam zrozumieć, jak mizerne i niepełne są nasze wyobrażenia o Bogu. To lekcja pokory wobec majestatu Bożej potęgi.

7. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na środki transportu dla misjonarzy, przekazaliśmy 1.500 zł.

8. Gościom i Parafianom życzę błogosławionych dni w czasie urlopu oraz wielu radości przeżywanych w gronie rodziny i przyjaciół.

• IP: 3.135.200.211

sobota, 04 maj 2024 22:51